SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 OYUN İSTEK Metal Gear Solid Master Collection Vol.1 Pkg Ne Zaman Düşer ?

Big_Boss

Kullanıcı
Oyun 23 Ekim de PS 4 e çıkış yaptı, pkg sı ne zaman düşer acaba bir fikri olan var mı ?

maciras

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Big Boss seni en iyi ben anlarım ;) :) Profilden de anlaşılacağı üzere bu oyunu ben de çok bekliyorum ;)

Umarım en kısa sürede PKG'sı piyasaya düşer ve MGS severler olarak bir an evvel oynamaya başlarız ;) :)

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: PRO
CUH Kodu:
Kapasite: 1 TB
Versiyon: 5.05
Alım Yılı: 2019
K.A
K.A

Big_Boss

Kullanıcı
Sağ ol maciras, umarım yakında pkg si düşer, efsane üçlemeyi PS 4 te deneyim ederiz ;)

medivel

Kullanıcı
Şu oyuna türkçe yama olmadı bir türlü. 1-2 ay önce PS4 te Retroarch ile MGS yi bitirdim ama türkçe yama olsa tekrar tekrar oynanır. 20 yıl önce oynarken hangardan çıkmak için 140.15 frekansını telefon ile aramam gerektiğini bulmak için çok uzun zaman geçmişti. :)

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: FAT
CUH Kodu: 1216B
Kapasite: 1TB
Alım Yılı: 2018
PS5 KONSOL BİLGİLERİ
Model: 2016 BLURAY
CFI Kodu:
Versiyon: 7.61
Alım Yılı: 12.04.2024

maciras

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Şu oyuna türkçe yama olmadı bir türlü. 1-2 ay önce PS4 te Retroarch ile MGS yi bitirdim ama türkçe yama olsa tekrar tekrar oynanır. 20 yıl önce oynarken hangardan çıkmak için 140.15 frekansını telefon ile aramam gerektiğini bulmak için çok uzun zaman geçmişti. :)
Kardeşim o frekansı aramadığım yer kalmadı. O dönem çocuk olduğumdan İngilizcem pek iyi değildi. Öyle ki frekans aramam gerektiğini bile bilmiyordum :p :D

Frekansı bulana dek canım çıktı. Ne zaman mı buldum? Yaklaşık 5 sene sonra :p :D Hatta Kojima'nın bu frekansı oyunun arka kapağına yerleştirdiğini görünce daha da şok oldum. Kendisine hayran olma sürecim de bu olaydan sonra şaha kalktığını söyleyebilirim ;) :)

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: PRO
CUH Kodu:
Alım Yılı: 2019
Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım