PS4 HACK HABER PS4 7.50 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    62

Croesus

Aktif Üye
Yönetici
Moderator
Kullanıcı
Arkadaşlar yayının sonundaki durumu söyleyelim iş bitmedi Ps4 üzerinde denemeler yapılıyor şimdi haftaya salı günü gece yine böyle yayın olacak hepinize iyi sabahlar.

GhostRider33

Üye
Kullanıcı
Bu gece rüya gördüm Croesus hocam 7.55 kırıldı diye haber veriyordu, ardından herkes geçmeye başlıyordu falan. Sonra sayfayı biraz aşşağıya kaydırıyordum Scofield hocam RDR 2 çevirildi diyordu. Sonra bir ses duydum alarmın sesiymiş :D

Babacan

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar yayının sonundaki durumu söyleyelim iş bitmedi Ps4 üzerinde denemeler yapılıyor şimdi haftaya salı günü gece yine böyle yayın olacak hepinize iyi sabahlar.
salıya kadar bişey olmayacak yani bu hafta sonu da yalan oldu

vdtycl4

Üye
Kullanıcı
salıya kadar bişey olmayacak yani bu hafta sonu da yalan oldu
Ben jailbreak’i yine sleirsgoevy’den bekliyorum, kendinizi salıya şartlandırmanıza gerek yok yani arkadaşlar.
Kırılsında bir 15 gün daha bekleriz sorun değil önemli olan yazılımı kırmalarıdır. Daha önce 5.05 ten 6.72 ye kadar 2 yıl sabretmiş insanlarız 2 hafta daha beklesek pekte zorlamaz bizleri

Babacan

Yeni Üye
Kullanıcı
Kırılsında bir 15 gün daha bekleriz sorun değil önemli olan yazılımı kırmalarıdır. Daha önce 5.05 ten 6.72 ye kadar 2 yıl sabretmiş insanlarız 2 hafta daha beklesek pekte zorlamaz bizleri
aynen öyle ama last of us 2 o zaman çıkmamıştı kendimi öyle avutuyordum şimdi sabırsızlanıyorum iş güç olunca anca haftasonu müsait oluyorum o yüzden yoksa doğru dedin

RRimeKS

Yeni Üye
Kullanıcı
arkadaşlar konu ile alakalı değil biliyorum ama nereye konu açıcağımı bilemediğimden sizlere yazıyorum

elimde 64 gb lık usb bellek var 7.55 kırıldığında rdd2 yi indirip bu belleğe atıcam fakat oyunun boyutu 79 gb pkg dosyasını bölüp part part kurma şansım var mı yoksa illa 128gb lık bir usb ye mi geçmem gerek

şimdiden teşekkürler.

Croesus

Aktif Üye
Yönetici
Moderator
Kullanıcı
arkadaşlar konu ile alakalı değil biliyorum ama nereye konu açıcağımı bilemediğimden sizlere yazıyorum

elimde 64 gb lık usb bellek var 7.55 kırıldığında rdd2 yi indirip bu belleğe atıcam fakat oyunun boyutu 79 gb pkg dosyasını bölüp part part kurma şansım var mı yoksa illa 128gb lık bir usb ye mi geçmem gerek

şimdiden teşekkürler.
Özelden cevap verdim, aynı soru sorulursa diye cevabı şu konuda

BurakDemir0

Yeni Üye
Kullanıcı

şimdiden teşekkürler.
bildiğim kadarıyla bölünmüyor pkg ama bilgisayardan windows veya linux işletim sistemi ile online kurabilirsin
https://www.youtube.com/results?search_query=ps4+remote+package+installer şu aramadan çıkan videolara bir göz gezdir. tabi haliyle bir tık daha yavaş olacaktır

Üst Alt