PS4 HACK HABER PS4 9.03 - 9.04 - 9.50 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    109

cakomo

Üye
Kullanıcı
Acaba şu kırılma durumunu beklerken bieln biri varsa söyleyebilir mi bu sistem yazılımını güncellemeden oyunları nasıl oynarız ya da yükleriz? En azından konsolu kullanabilsek ?
PS Plus aboneliğinden bir sürü oyun kaydettim kütüphaneye ancak korkumdan yükleme yapamıyorum.
Nasıl atlatırız şu yazılım güncelleme olayını ?

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Acaba şu kırılma durumunu beklerken bieln biri varsa söyleyebilir mi bu sistem yazılımını güncellemeden oyunları nasıl oynarız ya da yükleriz? En azından konsolu kullanabilsek ?
PS Plus aboneliğinden bir sürü oyun kaydettim kütüphaneye ancak korkumdan yükleme yapamıyorum.
Nasıl atlatırız şu yazılım güncelleme olayını ?
Yazılım güncellemeden oyunları yükleyemezsiniz, yeni bir kırılma beklemeye devam edin. Sabırlı olmalısınız.
Alternatif olarak orijinal sürüm bir konsolda DNS ayarı girerek yüklü oyunların güncelleme istemesini engelleyebilirsiniz.
Benim korunma ayarı adlı videoma bakınız. İşte mevcutta şu an konsolunuzda yüklü olan oyunları oynayabiliyor olmanız gerekir
tabi yanlarında kilit işareti çıkmadı ise oynayabilirsiniz.

cakomo

Üye
Kullanıcı
Bugün ofis dışında bir şahısla karşılaştım, konu arasında playstation geçince müdahil oldum ve duydum ki arkadaş 9.03 versiyon ya da yüksek alçak fark etmiyor hepsini kırıyormuş. Hatta kırdığı bazı konsollarda online da oyun oynayabiliyormuş. Böyle bir yöntem duyan ya da şahit olan oldu mu ? Farklı bir yoldan ya da işlemciye fiziksel müdahale ile bunu yapmak mümkün mü ?

emurat

Aktif Üye
Kullanıcı
Bugün ofis dışında bir şahısla karşılaştım, konu arasında playstation geçince müdahil oldum ve duydum ki arkadaş 9.03 versiyon ya da yüksek alçak fark etmiyor hepsini kırıyormuş. Hatta kırdığı bazı konsollarda online da oyun oynayabiliyormuş. Böyle bir yöntem duyan ya da şahit olan oldu mu ? Farklı bir yoldan ya da işlemciye fiziksel müdahale ile bunu yapmak mümkün mü ?
Sülün Osman 2 😂
İşlemciye fiziksel müdahale ne yapıyorsa artık 😂
Dünya da yok helal olsun.

vdtycl4

Aktif Üye
Kullanıcı
Şuan da Ps4 te 9,00 dan daha yüksek bir yazılım kırılmadı. Sizin söylediğiniz kişi belki çalıntı psn hesabı ile konsola oyun flan atıyordur. Bu yöntem zaten 5 yıldır var. Ama riski şu çalıntı hesap olduğu için internete bağlandığınız zaman bir şekilde kapatılma ihtimali var. Yüklediğiniz oyunlar da boşa gider. Yıl sonuna doğru 9,60 yazılımı kırılabilir.

burakik

Üye
Kullanıcı
Şu ana kadar çıkan tüm oyunlar Ps5 te dump edilip 9.00 ve alt versiyonlarına çalışacak şekilde ayarlanıyor, yeni versiyon kırılamasada idare ediyoruz şu an:)

drkloyd

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar FIFA 23 kırılması sizce uzun sürer mi?

jheller

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
iş tehlikeli boyutlara geldi geleceğini sanmam, artık yeni oyunların paylaşılacağını düşünmüyorum

ultukhan

Üye
Kullanıcı
Ben yeni geldim herkese merhabalar. Çok açık net bir forum bunun için s,izlere teşekkür ederim.
9.03 yeni teknik BR disc ile kırılırsa eski BRdisc üzerinden oyunlarımızı oynayabilir miyiz? Saygılar

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Ben yeni geldim herkese merhabalar. Çok açık net bir forum bunun için s,izlere teşekkür ederim.
9.03 yeni teknik BR disc ile kırılırsa eski BRdisc üzerinden oyunlarımızı oynayabilir miyiz? Saygılar
Merhabalar hocam. Hoş geldiniz. 🙋‍♂️
Öncelikle 9.03 ve üzeri versiyonlar için bir gelişme yok, olduğu zaman bilgilendirme yapacağız. Sabırla beklemeye devam edin. (y)

mtcoskun

Yeni Üye
Kullanıcı
herkese selamlar, uzun bir zamandır ps4 kırma işlemini bekliyorum yaklaşık 6 ay oldu artık dayanamadım ve sürümü güncelledim 9.60 sürümüm oldu.Bu konuyu yakından takip edenler bilir yakın bir zamanda bu yıl içinde 9.03 üstü sürümler kırılırmı beklesem mi mantıklı yoksa ps plus aboneliği almam mı.Cevabını sabırsıklıkla bekliyorum Sağlıcakla Kalın.

cnylmz

Yeni Üye
Kullanıcı
selam herkese yeni güncel bir bilgi varmıdır beklemeye devammı olumsuz bir yaklaşım varmıdır yada olmayacak gibi

hakan_710

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
selam herkese yeni güncel bir bilgi varmıdır beklemeye devammı olumsuz bir yaklaşım varmıdır yada olmayacak gibi
Bu aralar biraz durgunluk oldu. Kış sezonunda yeni bir sürüm kırılacaktır. Beklemeniz yararınıza.

ayanikola

Yeni Üye
Kullanıcı
Çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum, 9.0 kırılmışken 9.03 kırılması bu kadar zor olabilir mi? İki versiyon arasında ne kadar fark var? Şu an çok mu uğraş veriliyor 9.03 için?

hakan_710

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Sistem yazılımı 10.0 çıktı. Jb bekleyen arkadaşlar yanlışlıkla güncelleme vs. yapmasınlar.

burakik

Üye
Kullanıcı
sattım ps4 ü en sonunda boş boş duruyor ne oyun var yeni ne bir gelişme kırılsın ozaman tekrar bakarız :)

brkturna

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
sattım ps4 ü en sonunda boş boş duruyor ne oyun var yeni ne bir gelişme kırılsın ozaman tekrar bakarız :)
Bu da bir seçenek tabi renkler ve zevkler hatta günümüzde buz söze ihtiyaçlar sözü de eklenmelidir.
Yani renkler, zevkler ve ihtiyaçlar tartışılmaz. Hayırlısı olsun.

brkturna

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
PS4 için olası yeni bir üst sürüm kırılması hakkında güncel paylaşılan en son bilgi budur arkadaşlar,

Tweet mesajında şu denmek istenmiş; (anlaşılsın diye ben kendi yorumumu da kattım)

Yeni 10.00 (9.60 - 9.51 - 9.50) firmware sürümlerinde yamalanan bir kernel açığı yok. Öncesindeki 9.04 - 9.03 için bazı açıklar olduğu biliniyor ve bu açıklardan kırma için uğraşıldığını anlayabiliyoruz. Tabi bir taraftan sürekli jailbreak-kırma ne zaman olacak sorularından sıkıldıkları için "kırma hakkında soru sormayı bırakın artık yeni bir jailbreak geldiğinde gelecektir" şeklinde tweet mesajı atılmış.

brkturna

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Andy'nin 5 Ocak 22 de raporladığı bir açık daha 21 Eylül 2022 'de sonuçlandırıldı yani disclosed edildi ve 10 bin $ ile ödüllendirildi.

Andy'nin tabiriyle bu son açık daha 2 yıl önce PS5 bile yokken PS4 için bildirdiği bir açıkmış ve bu açığın bd-J açığı ile birlikte kullanılarak PS4 & PS5 için kernel exploit erişimi için kullanılabileceğini yazmış. Büyük bir gelişme gibi duruyor.

Son düzenleme:

Estranged_123

Aktif Üye
Kullanıcı
Nereye yazsam bilemedim: Dead Space Remake ve Resindent Evil 4 Remake, PlayStation 4'e de çıkacakmış. Çıkar çıkmaz dump edilirler umarım. :))

Jun Misugi

Üye
Kullanıcı
Ps4'e Ps3'teki Multiman gibi bir sistemin yapılması baya zaman alacak.
Ps5 çip krizi ve pandemi dönemi nedeniyle çok satılmadı.114 Milyondan fazla Ps4 kullancısı var ve Sony için inanılmaz bir pazar.Bu yüzden God of war Ragnarök gibi Ps5'e çıkacağı açıklanan exclusive oyunları Ps4'e de çıkarıyor.Ne zaman ki Ps5 kullancıları artar o zaman Ps4'ü serbest bırakacaklar.

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım