PS4 PKG OYUN Sniper Elite 5 PS4 Oyun Çıktı ! - CUSA16164 + Backport 5.05 / 6.72 / 7.XX

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

OYUN BİLGİLERİ
Boyut: 50 GB
Bölge Kodları: CUSA16164
Diller: English
Paylaşan: CyB1K
Çalıştığı Versiyonlar: 5.05 / 6.72 / 7.XX / 9.00

:zippyshare:
Jdownloader2 üzerinden indirin. (y)
Upload eden dorukhan84'e teşekkürler.

OYUN + UPDATE 1.06 + BACKPORT FIX
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Target Fuhrer: Wolf Mountain DLC
:1fichier:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
GÖRÜNTÜLER

FRAGMAN

İYİ OYUNLAR DİLERİZ...

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Paylaşım için teşekkür ederim emeklerine sağlık @Scofield kardeşim

scorpionnn

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
emeğinize sağlık

ardaerdurak111

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Teşekkürler abi

TILSIMTR

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
süper ellerine sağlık

nasty

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Selamlar. UP4363-CUSA16164 00-SNIPERELITE50000-A0106-V0100-9 00-CyB1K.part23.rar dosyasını indiremiyorum. Vpn lede denedim. Ne yaptımsa olmadı. Acaba yeniden yükleme şansınız var mı? Ya da bir arkadaş haricen paylaşabilir mi?

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Selamlar. UP4363-CUSA16164 00-SNIPERELITE50000-A0106-V0100-9 00-CyB1K.part23.rar dosyasını indiremiyorum. Vpn lede denedim. Ne yaptımsa olmadı. Acaba yeniden yükleme şansınız var mı? Ya da bir arkadaş haricen paylaşabilir mi?
Destekçi üye arkadaşa yardımcı olunur tabiki link bırakıcam özeline onu indir

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Çok teşekkür ederim. Zahmet verdim. Mahçup ettiniz beni.
Estağfurullah rica ederim ne zahmeti sorun olmayacağını düşünüyorum o linkin olursa yine haber verebilirsiniz

hakan_710

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık.

truva1

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Bu oyun daha yeni çıktı. Maşallah bu ne hız. Bu ps4 kırıcıları çok farklı bir boyuta taşımış olayı

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Spor oyunlarında en son hangisi ise 2022 olanlari bıraktım diğerlerini sildim:)
En doğrusunu yapıyorsun çünkü bu oyun indireyim olayı bir hastalık ve bu yüzden her şeyi indirir arşivler oldum. Hele ki 1000 'lik internet hızı alınca her şey şıp diye iniyor ve hiç bir şeyi tüketmeden yani indirdiklerini daha kullanmadan başka şeyler indirir oluyorsun ve bir baktım elimdeki toplam HDD 'lerin kapasitesi 130 TB (TeraByte) olmuş. Yani hiç girmeyin bu işe kaçın kurtarın kendinizi. :)

onur426189

Aktif Üye
Kullanıcı
İnternet hızınıza yetişemiyor. Elinize sağlık.

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
En doğrusunu yapıyorsun çünkü bu oyun indireyim olayı bir hastalık ve bu yüzden her şeyi indirir arşivler oldum. Hele ki 1000 'lik internet hızı alınca her şey şıp diye iniyor ve hiç bir şeyi tüketmeden yani indirdiklerini daha kullanmadan başka şeyler indirir oluyorsun ve bir baktım elimdeki toplam HDD 'lerin kapasitesi 130 TB (TeraByte) olmuş. Yani hiç girmeyin bu işe kaçın kurtarın kendinizi. :)
@baybarsturan Ben önce 500 GB ile başladım bu olaya film filan indiriyordum baktım 500 GB doldu sonra 1 TB aldım sonra üç tane ayrı ayrı 1 TB aldım onlarda dolu tabi bu esnada film indirmeye devam ettim onlarda doldu sonra 2 TB 3 TB 4 TB sonra PlayStation oyunları indirmeye başladım ne var ne yok indirdim 8 TB oldu 16 TB oldu şuan seninkinin yanında bir hiçim 34 TB a kadar çıktım TB almamak için mücadele ediyorum filmlerin animasyon filmlerinin oyunların haddi hesabı yok desen ki kaç film izledin hanım ile bir yada iki kere film izledim oyunda oynamak istiyorum oynayamıyorum bu indirme olaylarindan dolayı insanı beynini de çok yoruyor bendekiler birde filmlerin afişli resimleride var tarih tarih düzenlemesi 10 yıldan beri düzenleme yapıyorum şükür film işini noktaladım gibi kesinlikle büyük bir hastalıktır

MdCzR

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
@baybarsturan Ben önce 500 GB ile başladım bu olaya film filan indiriyordum baktım 500 GB doldu sonra 1 TB aldım sonra üç tane ayrı ayrı 1 TB aldım onlarda dolu tabi bu esnada film indirmeye devam ettim onlarda doldu sonra 2 TB 3 TB 4 TB sonra PlayStation oyunları indirmeye başladım ne var ne yok indirdim 8 TB oldu 16 TB oldu şuan seninkinin yanında bir hiçim 34 TB a kadar çıktım TB almamak için mücadele ediyorum filmlerin animasyon filmlerinin oyunların haddi hesabı yok desen ki kaç film izledin hanım ile bir yada iki kere film izledim oyunda oynamak istiyorum oynayamıyorum bu indirme olaylarindan dolayı insanı beynini de çok yoruyor bendekiler birde filmlerin afişli resimleride var tarih tarih düzenlemesi 10 yıldan beri düzenleme yapıyorum şükür film işini noktaladım gibi kesinlikle büyük bir hastalıktır
Aynen aynen, ben de tıpkı senin gibi benzer şeyleri yaptım tabi ben daha hızlı gitmişim. :) Sen bana göre daha yolun başında sayılırsın bırak bu işleri artık oyun oyna, film izle tüket stokları yoksa benim kesin ömrümün yetmeyeceği kadar arşivim var ama sen kurtaracak durumdasın. :)
Ben de 1-2-4-8 en son 16 TB 'lık HDD 'lere geçtim. :) Yetmiyor arkadaş sanki komple interneti indireceğim.

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Aynen aynen, ben de tıpkı senin gibi benzer şeyleri yaptım tabi ben daha hızlı gitmişim. :) Sen bana göre daha yolun başında sayılırsın bırak bu işleri artık oyun oyna, film izle tüket stokları yoksa benim kesin ömrümün yetmeyeceği kadar arşivim var ama sen kurtaracak durumdasın. :)
Ben de 1-2-4-8 en son 16 TB 'lık HDD 'lere geçtim. :) Yetmiyor arkadaş sanki komple interneti indireceğim.
Abim diyor ki bu kadar filmi oyunu oynasan zaten senin ömrün yetmez bir film kaç saat sürüyor bir oyun ep ey zamanını alıyor yemeyip uyumasam bile ömrüm yetmez :)

Son düzenleme:

erkankiy

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
teşekkürler

kalazar54

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Elinize sağlık

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım