PS4 PKG OYUN The Quarry PS4 Oyun Çıktı ! - CUSA31345 - TÜRKÇE + Backport 5.05 / 6.72 / 7.XX

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

OYUN BİLGİLERİ
Toplam Boyut: 90 GB
Bölge Kodları: CUSA31345
Diller: English, Türkçe
Paylaşan: CyB1K
Çalıştığı Versiyonlar: 5.05 / 6.72 / 7.XX / 9.00

@hakan_710 Arkadaşımızın Önemli Notu
Evet arkadaşlar oyun 6.72'de çalışıyor. Dün kernel log alıp Cby1k'a atmıştım. Cevap yazmış. Oyuna girebilmek için yeni bir hesap oluşturuyorsunuz (Horizon'da da yaptıysanız gerek yok) sonra diğer tüm hesapların oturumunu kapatıp. Non-Psn yani aktif opmayan hesap işe oyuna girebilirsiniz. Şuan yeni denedim açıldı.

:zippyshare:
Jdownloader2 üzerinden indirin. (y)
Upload eden dorukhan84'e teşekkürler.

OYUN + UPDATE 1.04 + BACKPORT FIX
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

DLC
@baybarsturan
:1fichier:

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
- Deluxe Content
- Preorder Bonus Content

GÖRÜNTÜLER

FRAGMAN

İYİ OYUNLAR DİLERİZ...

hakan_710

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Teşekkür, eline sağlık. 👍

TILSIMTR

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
eline sağlık hocam, Stray media olarak yok herhalde digital satıldığından çıkmıyor sanki.

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
eline sağlık hocam, Stray media olarak yok herhalde digital satıldığından çıkmıyor sanki.
Onun da gelmesi an meselesi. Çok istek gören bir oyunu bir şekilde dump edip paylaşacaklardır. Ayrıca bende bekliyorum. 🙃

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Teşekkür ederim emeklerine sağlık

taha153

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Helal valla bende tam yazmayı düşünüyordum yine çok hızlısınız

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Bende test videosu çektim abi. 🙃 5.05 konsolda sorunsuz çalışıyor. (y)

Gördüm ve beğendim kardeşim. Ama iş yine bize düştü baksana. Ben istiyorum ki; biz paylaştık üyeler test etsin onlar bizi bilgilendirsin diyorum ama öyle olmuyor. :) Kendimiz çalıp, kendimiz söylüyoruz. Umarım üyelerimiz bizden daha hızlı olurlar. Bu kadar eğitim verdik artık onlardan bekliyorum ben bu işleri. 🙃

taha153

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
183 tane patch dosyası var tek bir seferlik indirme durumu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim yoksa tek tek indireceğim artık

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
183 tane patch dosyası var tek bir seferlik indirme durumu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim yoksa tek tek indireceğim artık
Jdownloader2 programını indir çalıştır ve indirme sayfasındaki Click'n Load tuşun bas tüm linkler program tarafından yakalanır ve otomatik indirilir ve bunu sanki size daha önce de anlattım diye hatırlıyorum

ardaerdurak111

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Gördüm ve beğendim kardeşim. Ama iş yine bize düştü baksana. Ben istiyorum ki; biz paylaştık üyeler test etsin onlar bizi bilgilendirsin diyorum ama öyle olmuyor. :) Kendimiz çalıp, kendimiz söylüyoruz. Umarım üyelerimiz bizden daha hızlı olurlar. Bu kadar eğitim verdik artık onlardan bekliyorum ben bu işleri. 🙃
internetim iyi olsa hemen bilgi vermek isterim abi ama işte vodafone sağolsun dalgalı dalgalı internet kullanıyoruz bir iyi bir kötü oluyor internet ve oyunu yükleyecek yerim de olmadğından elimden bir şey gelmiyor :)

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
internetim iyi olsa hemen bilgi vermek isterim ama işte vodafone sağolasın dalgalı dalgalı internet kullanıyoruz bir iyi bir kötü oluyor internet ve oyunu yükleyecek yerim de olmadğından elimden bir şey gelmiyor :)
Siz gençler taşı sıksanız suyunu çıkartırsınız ben bahane kabul etmiyorum. :) Şaka bir yana hadi senin bir bahanen var ama herkes mi öyle.
O yüzden diyorum ya biz biraz yavaşlayalım ki siz daha hızlı gözükün ama birde sizler beni hız konusunda gaza getiriyorsunuz. 🙃

ardaerdurak111

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Siz gençler taşı sıksanız suyunu çıkartırsınız ben bahane kabul etmiyorum. :) Şaka bir yana hadi senin bir bahanen var ama herkes mi öyle.
O yüzden diyorum ya biz biraz yavaşlayalım ki siz daha hızlı gözükün ama birde siz beni hız konusunda gaza getiriyorsunuz. :)
babama türknete geçelim dedim türknet altyapı sorgusunda 100 mbps yazdığı için bende türknet istiyordum inatla vodafone dedi babam önceden vodafone kullandığımız için babam vodafone diyordu aradık dedik işte biz paket değiştirmek istiyoruz 100 mbps hız alabilirmiyiz diye alamazsınız dediler en fazla 50 mbps alabilirsiniz dediler ve üstüne üstlük bir de modem değişmemiz gerektiğini söylediler eeee modem değiştikte ne oldu bakmayın 50 mbps dediğime 30 mbps zar zor alıyorum abi sonra babama söyedim işte böyle böyle diye iptal ettirelim dedi ki daha öncesinde çok aramıştık internetimiz çok yavaş vesaire diye en sonunda babamda tamam dedi kapattıralım dedi sonra taahüt bedeli ödemeden kapatabileceğimizi söylediler sonra babama mail geldi ve taahüt bedeli ödememiz gerektiği yazıyordu işte bu zamandan beri vodafone dan nefret ediyorum hadi 100 mbps alamıyorduk bari sözünüz de dursaydınız da sabit 50 mbps alabilseydik o bile yok ping desen 50 internetim böyle yani abi baya çıldırttı beni vodafone :D

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
babama türknete geçelim dedim türknet altyapı sorgusunda 100 mbps yazdığı için bende türknet istiyordum inatla vodafone dedi babam önceden vodafone kullandığımız için babam vodafone diyordu aradık dedik işte biz paket değiştirmek istiyoruz 100 mbps hız alabilirmiyiz diye alamazsınız dediler en fazla 50 mbps alabilirsiniz dediler ve üstüne üstlük bir de modem değişmemiz gerektiğini söylediler eeee modem değiştikte ne oldu bakmayın 50 mbps dediğime 30 mbps zar zor alıyorum abi sonra babama söyedim işte böyle böyle diye iptal ettirelim dedi ki daha öncesinde çok aramıştık internetimiz çok yavaş vesaire diye en sonunda babamda tamam dedi kapattıralım dedi sonra taahüt bedeli ödemeden kapatabileceğimizi söylediler sonra babama mail geldi ve taahüt bedeli ödememiz gerektiği yazıyordu işte bu zamandan beri vodafone dan nefret ediyorum hadi 100 mbps alamıyorduk bari sözünüz de dursaydınız da sabit 50 mbps alabilseydik o bile yok ping desen 50 internetim böyle yani abi baya çıldırttı beni vodafone :D
Anladım kardeşim, Allah kolaylık versin inşallah ama sizde planlı bir şekilde Vodafone dan kurtulmaya bakın bunun için taahhüt süresini takip etmeli yani ne zaman bitiyor diye tarihlere bakmalı (sorulmalı) ve bitmeye yakın aradıklarında da uzatmayı kabul etmeyeceksiniz ki sizden 1 kuruş para isteyemeyip üstüne üstlük siz kalın diye çok cazip tekliflerle sizi ikna etmeye çalıştıklarını görürsünüz. Sanırım bulunduğun lokasyonda fiber altyapısı yok çünkü var ise önce Superonline sonra Turknet öneririm ama en kötü Turknet her haliklarda Vodafone dan iyidir ve çok iyi ping değerleri alabilirsiniz. Yani Vodafone dan kurutulmaya bakın. :)

ardaerdurak111

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Anladım kardeşim, Allah kolaylık versin inşallah ama sizde planlı bir şekilde Vodafone dan kurtulmaya bakın bunun için taahhüt süresini takip etmeli yani ne zaman bitiyor diye tarihlere bakmalı (sorulmalı) ve bitmeye yakın aradıklarında da uzatmayı kabul etmeyeceksiniz ki sizden 1 kuruş para isteyemeyip üstüne üstlük siz kalın diye çok cazip tekliflerle sizi ikna etmeye çalıştıklarını görürsünüz. Sanırım bulunduğun lokasyonda fiber altyapısı yok çünkü var ise önce Superonline sonra Turknet öneririm ama en kötü Turknet her haliklarda Vodafone dan iyidir ve çok iyi ping değerleri alabilirsiniz. Yani Vodafone dan kurutulmaya bakın. :)
hatırladığım kadarıyla senin de dediğin gibi bizim fiber altyapımız yok diye hatırlıyorum abi dediğin gibi taahhüt bitmeye yakın aradıkları zaman kabul etmeyiz artık hız testi sonuçlarım böyle : Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Son düzenleme:
Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım