PS4 PKG OYUN Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök PS4 Oyun Çıktı ! - CUSA18522 + Backport 5.05 / 6.72 / 7.XX

scorpionnn

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
emeklerinize saglık bu oyun turkce yaması yok dimi

gizmo

Aktif Üye
Kullanıcı
teşekkürler

kasimix

Yeni Üye
Kullanıcı
Türkçe yama gelsede oynasak

JokeR

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
@Scofield, Abi sabah Opoisso893 Assassin's Creed Valhalla - CUSA18522 Full Game v7.00 [9.00] Paylaştı. haberin olsun

furkan22684

Üye
Kullanıcı
6.72 de hata verdı bende arkadaslar.. by sekılde sorun yasayan oldu mu ?

Ömerkrkdr

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Arkadaşlar kafasında soru işareti olanlar için bilgilendirme yapayım daha önce oynadığınız sürüm farklı olsa da oyun kaydınız kaldığınız yerden bu sürümde devam ediyor. Bizzat yükleyip oynayan bir olarak kısaca bendeki sürüm bilgisi üzerinden örnek vereyim;
Örneğin bende Assassin's Creed Valhalla v5.10 CUSA18534 olan sürüm oyun vardı ana oyun ve tüm dlc içerikleri bitirmiştim 163 saat civarı.
Yayınlanan 103 GB lık CUSA18534 sürümdeki tüm dosyaları indirip hepsini kurdum PS4 de diğer Valhalla aynen duruyor ve bu yeni yüklediğim oyun da ayrıca ps4 e yüklendi. Eski oyunumda Türkçe yama olduğu için onu da kaldırmak istemedim yoksa kaldırabilirdim :) Şu anda her 2 oyuna da girdiğimde aynı save dosyasını görüp kaldığım yerden devam edebiliyorum. yani eski save dosyanız bu sürümde boşa gitmiyor merak etmeyin :)
Muhteşem ellerinize sağlık

byesmer

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı

Emrebey06

Üye
Kullanıcı
Jdowlander yok bende telefon üzerinden indirmek için ne yapabilirim

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım