PS4 PKG OYUN Gran Turismo 7 PS4 Oyun Çıktı ! - CUSA24769 + Backport 9.0

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

OYUN BİLGİLERİ
Boyut: 100 GB
Bölge Kodları: CUSA24769
Diller: English
Paylaşan: Opoisso893
Çalıştığı Versiyonlar: 9.00

:zippyshare:
Jdownloader 2 kullanarak indirin. (y)
Upload eden dorukhan84'e teşekkürler.

OYUN + UPDATE 1.18 - BACKPORT
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALTERNATİF LİNKLER

:1fichier:
VPN kullanarak indirin. (y)
OYUN
Gizli içerik
UPDATE 1.18 - BACKPORT 9.0
Gizli içerik
GÖRÜNTÜLER

FRAGMAN

İYİ OYUNLAR DİLERİZ...

netflix112

Yeni Üye
Kullanıcı
@Scofield hocam oyunda update ile tüm araçlar açılıyor mu bilginiz varmı malum gran turismolarda save sıkıntııs var.

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

netflix112

Yeni Üye
Kullanıcı

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Teşekkürler hocam. bu arada dorukhan linklerinde 3 tane kırık var indirecek arkadaşlar az daha beklesinler.
Tespit ettiklerim
1.00 36 ve 150 part
1.18 28 part

belki benden kanyaklıda olabilir yarın tekrar deneyeceğim.
@netflix112 Opera tarayıcısından VPN açarak o linkleri görebilirsin. Yani linkler kırık değildir. (y)

Ayrıca özel mesaj attım. Kontrol eder misin?

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Çoktan kurmuş ss'ler alıyordur şimdi. 🙃
Yok, bugünlerde (rica üzerine) yavaştan alıyorum. :) Cool takılıyorum. Şimdi sitede SARILARA sarmamak için dün gece Dying Light 2 bile oynadım. 🙃

Tabi oyunu İndirdim çoktan ama daha kurmadım.

Ayrıca bu oyun için ek bilgi: Opoisso demiş ki; vakti olan birileri (bu işten anlayanlar) dosyaları kurcalayarak belki Devmenu'yü aktif edip oyunu full sürüm yapabilir. Ben de vakit bulursam oyunu düşük sürümler için çalıştırmayı da deneyeceğim diye not yazmış. Yani belki 5.05 'e kadar backport yapmayı deneyebilir. Hangi sürümleri yapıp yapamayacağını göreceğiz.

ardaerdurak111

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Yok, bugünlerde (rica üzerine) yavaştan alıyorum. :) Cool takılıyorum. Şimdi sitede SARILARA sarmamak için dün gece Dying Light 2 bile oynadım. 🙃

Ayrıca bu oyun için ek bilgi: Opoisso demiş ki; vakti olan birileri (bu işten anlayanlar) dosyaları kurcalayarak belki Devmenu'yü aktif edip oyunu full sürüm yapabilir. Ben de vakit bulursam oyunu düşük sürümler için çalıştırmayı da deneyeceğim diye not yazmış. Yani belki 5.05 'e kadar backport yapmayı deneyebilir. Hangi sürümleri yapıp yapamayacağını göreceğiz.
dying light 2 demişken oyunun ilerisinde hata görmedim abi bazen karakterin ne dediği anlaşılmıyor yani boş hiç bir şey yazmıyor o biraz sıkıntılı biraz daha oynayayım bakalım bugün şöyle 2 3 saat test edeyim güzelce :)

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Yok, bugünlerde yavaştan alıyorum. :) Cool takılıyorum. Şimdi sitede SARILARA sarmamak için dün gece Dying Light 2 bile oynadım. 🙃

Senin yavaş haline bile yetişemem, biraz daha cool takıl abi. 🙃 Bende dün Dying Light 2 ile uğraştım. PC'den alıp gönderdiğin resmi dil dosyası ile ps4 arasında format farkları var. PS4 şifreli, pc ise açık formatta. Normal de çok uğraşırırdım ama Opoisso zaten EUR sürümüne göre mutlaka yapıp paylaşacağı için bıraktım. 🙋‍♂️

Gün içinde GT 7'yi kurup ss'ler atmanı bekliyoruz. Alıştırdın bizleri. 🙃

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım